מה זה וילון אש ?

וילון אש הוא וילון נגלל עמיד באש ועשן שמעוגן אל משקופי הפתח לפי הוראות היצרן. שימוש נכון בווילון יכול להציל חיים ויש לו משמעות גדולה בכל הנוגע לעמידה בדרישות הרשויות. נכון להיום, הווילון נחשב פתרון אידיאלי לפתחים שלא ניתן להתקין בהם תריסי גלילה או דלתות עשן והוא מוביל את קטגוריית המוצרים של שחרור עשן וחסמי אש.

מה הוא וילון אש?

וילון אש עשוי בדרך כלל יריעה משוריינת שאחראית על חסימת האש ומניעת מעבר של להבות. היריעה עצמה מיוצרת מסיבי זכוכית עבים ולכן היא עמידה בטמפרטורות גבוהות של עד 1,000 מעלות צלזיוס. כמו כן, חשוב לציין שהווילון נגלל סביב צינור פלדה אופקי שעמיד גם הוא בפני התלקחות ספונטנית. בתחתית של הווילון מורכב זוויתן כפול שמאפשר ירידה חלקה ומהירה בשעת סכנה והמסילות עצמן עשויות פלדה מגולוונת וחזקה. נוסף על כך, הכיסוי של מסך הווילון מיוצר גם הוא מפלדה מגולוונת, אשר מעוגנת על ידי אנשי מקצוע למשקופים של הפתח.

 

למה משמש וילון אש - ואיזה בעיות הוא פותר ?

 

וילון אש משמש למניעת מעבר של להבות ועשן והוא פותר בעיות של התפשטות שריפות בתוך חללים סגורים. הוא מתאים למקומות קטנים וגדולים וניתן לשלב אותו באולמות ייצור, מחסנים, משרדים ועוד. 

הווילון יורד אוטומטית בעת שריפה ולכן הוא גם מונע את התלות בהפעלה ידנית, מה גם שהוא מחובר ישירות אל מרכזת גילוי עשן ואש. הווילון נכנס לפעולה כאשר מרכזת גילוי אש ועשן מספקת אות קריאה, יורד באמצעות כוח הכבידה עד לכיסוי מלא של המפתח ומתרומם לאחר איפוס רכזת כיבוי האש. 

 

עבור מי המוצר מתאים ? 

 

המוצר מתאים לכל מקום שבו קיימת סכנת התלקחות ספונטנית או לעסקים שרישיון ההפעלה שלהם מותנה באישור רשות הכבאות. מבחינת המפרט הטכני, וילון אש מתאים לגובה של עד 5 מטר אך אין מגבלות מבחינת הרוחב. המשמעות היא שניתן לשלב את הווילון ברוב המקומות הציבוריים ובהם במרכזי קניות, אתרי מסחר, אולמות תצוגה, בתי ספר וכן הלאה. היחידה החשמלית של הווילון מורכבת ממנוע צינור חשמלי חד פאזי, אז גם מבחינת התאמה למערכת החשמל לא אמורות להיות בעיות בהתקנה. 

 

היכן אפשר לקנות וילון אש ?

 

הווילון הוא מוצר שחייב לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ולכן רכישתו אינה אפשרית בכל מקום. אולם היות ואנו מתמחים במערכות לגילוי אש ועשן ובמערכות הגנה נגד אש ועשן, אזי למעשה אפשר לקנות אותו ממש כאן. יתרה מזאת, כחברה מובילה בתחומה המספקת את המוצר למגוון רחב של לקוחות, אנו יודעים גם לספק שירותי אחזקה ולייעץ לך לגבי התקנת הווילון במקום המתאים.

נציגי חברת ברק אש מכירים מקרוב את תחום גילוי האש והעשן - ומזמינים אותך לשיחת ייעוץ ללא התחייבות. אנו מתמחים בהתקנת וילון אש וגם לך מגיע ליהנות מתחושה מוגברת של בטיחות מקיפה מפני אש ועשן. 

 

 

 

 

 

אספקה, התקנה הדרכה ושירות של כל הנוגע לבטיחות אש

לשרותכם: 03-5581246